Balící papír

Obalové materiály

Balící papír je základem každého kamenného i zásilkového obchodu. Pro bezpečné zasílání i skladování zboží je balící papír nezbytností. Je lehce použitelný a skladovatelný.

Balící papír můžete objednávat v rolích i v arších - jednoduše si vyberte to, co vám vyhovuje. Papíry se dodávají s různými povrchovými úpravami, laminované, voskované potištěné…

Recyklovaný balící papír (šedák)

Papír šedák se vyrábí z recyklovaných materiálů, přesto je pevný a odolný proti roztržení. Má univerzální využití. Je vhodný pro balení poštovních balíků, je neprůhledný, zaručuje tak diskrétnost zásilky. Slouží jako proklady mezi zbožím, malíři pokojů jej oceňují při zakrytí ploch nábytku.
Obvykle se dodává se v rolích o šíři 0,5, 1 a 1,2 m.

Krepový papír - univerzální obalový materiál!

Krepový papír poskytuje ideální povrchovou ochranu produktům nestandardních tvarů, jako jsou dlouhé předměty, ocelové profily, spirály, podstavce nábytku, stavební součástky atd. Díky elastickým vlastnostem je krepový papír vhodný i jako obal produktů s ostrými hranami. Spolehlivá ochrana před poškrábáním a znečištěním při přepravě či skladování.

Kraftový balící papír - atraktivní dárkový papír ve výrazných barvách!

Kraftový dárkový papír se vyznačuje svojí mimořádnou pevností a kvalitou. Buničina s dlouhými vlákny, ze které je kraftový papír vyroben, zaručuje vysokou odolnost vůči protržení. Díky svému přirozenému a atraktivnímu vzhledu patří toto dárkové balení k velmi využívanému balení dárků.

Rychlý kontakt:

Formulář úspěšně odeslán

Náš pracovník Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

Formulář se nepodařilo odeslat

Chyba je pravděpodobně na straně serveru, zkuste prosím formulář odeslat později.

Hop obaly

  • U našeho zboží garantujeme vysokou kvalitu při zachování dobrých cen s včasnými dodávkami, poskytujeme i servis just-in time.
  • Zboží rozvážíme vlastními vozidly a prověřenými externími dopravci.
  • Všem odběratelům poskytujeme perfektní zákaznický servis, za čímž stojí vysoce profesionální, školený personál.
  • Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně, s maximální péčí a nasazením.

Kontaktujte nás

Navštivte nás

  • HOP OBALY
    Na Návsi 12
    250 63 Mírovice - Veleň
© 2015, HOP OBALY. Všechna práva vyhrazena.