Kariéra u nás

Novinky
  • 4. květen 2015
Hledáme posily našeho týmu: schopného obchodníka, který bude odpovědný za prodej daného sortimentu a obchodní asistentku.

Obchodní asistentka

NÁPLŇ PRÁCE:

- zpracování a administrace poptávky i nabídky,
- příprava obchodních nabídek,
- telefonická komunikace s klienty,
- příprava smluvní dokumentace a její administrace,
- komunikace s obchodními zástupci.

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání,
- proaktivní přístup k obchodu, nadšení pro práci, zodpovědnost, samostatnost,
- příjemné, reprezentativní a profesionální vystupování,
- dobré vyjadřovací schopnosti,
- uživatelská znalost MS Office,
- komunikativnost, pečlivost.
- možno i na částečný úvazek.

Key Account Manager - obalové materiály

- příprava a schopnost prezentace obchodních nabídek,
- samostatné vedení obchodních případů,
- akvizice nových klientů,
- telefonická a osobní komunikace s klienty,
- podílení se na tvorbě obchodních a marketingových dokumentů.

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdělání,
- orientaci na výsledky, smysl pro obchod a jasnou motivaci k aktivní obchodní činnosti,
- schopnost a ochotu se přizpůsobit a vhodně reagovat v dané situaci,
- řidičský průkaz.

NABÍZÍME:

- zázemí stabilní obchodní společnosti,
- pestrou práci v mladém kolektivu,
- velmi samostatnou a kreativní pozici s možností osobního a kariérního růstu,
- dlouhodobou pracovní perspektivu,
- atraktivní mzdové ohodnocení,
- bonusový systém - odměňování dle dosažených výsledků,
- sick days,
- nástup dohodou.

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální evidenci společností, a to po celou dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Rychlý kontakt:

Formulář úspěšně odeslán

Náš pracovník Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

Formulář se nepodařilo odeslat

Chyba je pravděpodobně na straně serveru, zkuste prosím formulář odeslat později.

Hop obaly

  • U našeho zboží garantujeme vysokou kvalitu při zachování dobrých cen s včasnými dodávkami, poskytujeme i servis just-in time.
  • Zboží rozvážíme vlastními vozidly a prověřenými externími dopravci.
  • Všem odběratelům poskytujeme perfektní zákaznický servis, za čímž stojí vysoce profesionální, školený personál.
  • Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně, s maximální péčí a nasazením.

Kontaktujte nás

Navštivte nás

  • HOP OBALY
    Na Návsi 12
    250 63 Mírovice - Veleň